Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

tłumaczenie: rosyjski

 

Przetłumaczymy Twoja stronę www – DLA NAS WAŻNY JEST TWÓJ WIZERUNEK.

 

Przez nieudane reformy w latach 90-tych, Rosja stała się krajem zależnym od importu, a rynek rosyjski otworzył się m.in na polskie towary, które według Rosjan posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości, dzięki czemu mogą walczyć z konkurencyjnymi towarami z Chin i Niemiec.

Z roku na rok coraz bardziej rozwija się również rynek turystyki przyjazdowej mieszkańców Europy Wschodniej do Polski. Co ciekawe turyści rosyjscy wybierający Polskę na miejsce swojego wypoczynku to osoby, które zwiedziły już całą Europę lub świat i w naszym kraju poszukują nowych wrażeń.

Jeśli jesteś właścicielem firmy to z pewnością wiesz jak ogromy potencjał tkwi w rosyjskim rynku usług turystycznych i handlowych. Dopracowana graficznie i merytorycznie strona www to jedynie pierwszy krok do sukcesu, jakim jest pozyskanie nowych klientów, kolejnym etapem powinno być jej tłumaczenie. Starannie przetłumaczona strona www jest dla odbiorcy gwarancją wysokiej jakości usług i produktów oraz wyrazem dbałości o najdrobniejsze szczegóły oferty.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij