Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

tłumaczenie: angielski

Przetłumaczymy Twoja stronę www – DLA NAS WAŻNY JEST TWÓJ WIZERUNEK.

 

Język angielski jest często wykorzystywany podczas międzynarodowych kontaktów dyplomatycznych, naukowych, kulturalnych i biznesowych. Obecnie posługuje się nim najwięcej ludzi na świecie. Powszechnie jest używany w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii, natomiast w Holandii i krajach skandynawskich filmy oraz audycje telewizyjne są emitowane w oryginale z napisami (bez dubbingu). Język angielski nazywany jest także najpopularniejszym językiem ludzkości, ponieważ praktycznie w każdej części globu można znaleźć choć jedną osobę biegle nim władającą.

Przetłumaczenie strony www na język angielski jest dla firmy gwarancją rozwoju – stwarza możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów, pozyskania nowych partnerów biznesowych, ułatwia odbiorcy dostęp do informacji o naszych usługach i produktach.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij