Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

O nas

Przetłumaczymy Twoją stronę www - DLA NAS WAŻNY JEST TWÓJ WIZERUNEK.

Nauczymy Cię języka obcego przez Skype  - DLA NAS CENNY JEST TWÓJ CZAS.

 

Jesteś przedsiębiorcą. Osobą kreatywną, która lubi nowe wyzwania i uparcie dąży do celu. Wyobraźnia podsuwa Ci obraz przyszłości Twojej firmy. Chciałbyś zaprezentować swoją ofertę odbiorcom angielskim, rosyjskim lub włoskim. Wiesz, że strona internetowa jest wizytówką Twojego przedsiębiorstwa, zadbałeś o jej oprawę graficzną i odpowiednie opisanie swoich produktów i usług. Podjąłeś decyzję – chcesz przetłumaczyć swoją stronę www. Pragniesz budować pozytywny obraz marki wśród swoich Klientów, dlatego szukasz profesjonalistów - tłumaczy kochających swoją pracę i przywiązujących wagę do szczegółów.

Chcesz  rozpocząć naukę języka: angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego. Rozpocząłeś współpracę z firmą zagraniczną, nawiązujesz kontakty międzynarodowe  i pragniesz rozumieć swojego partnera biznesowego – osobiście omawiać z nim szczegóły transakcji.

Jesteś pracownikiem. Zastanawiasz się kiedy wreszcie Twoja kariera zawodowa nabierze tempa. Nie znasz wcale lub znasz słabo język obcy i wiesz, że może to być przeszkodą na Twojej drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Dużo pracujesz - nie masz czasu na dojazdy i poszukiwanie lektora, mogącego sprostać Twoim wymaganiom.

Chcesz uczyć się języka obcego w domu, podczas podróży służbowej czy wakacji.

 

O NAS

Nasi tłumacze to profesjonaliści z kilkuletnim doświadczeniem w pracy tłumacza, absolwenci najlepszych uczelni w Polsce z dodatkowym dyplomem ukończenia podyplomowego studium dla tłumaczy tekstów specjalistycznych.  

Współpracujący z nami lektorzy to osoby z kilku, a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu, absolwenci renomowanych uczelni polskich i zagranicznych, posiadający przygotowanie pedagogiczne. Co ich charakteryzuje? Sprawdzone i niezwykle skuteczne metody nauczania.

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ?

Wysoką jakość naszych tłumaczeń, potwierdzają referencje otrzymane od firmy Visualsupport i Supervision, z którymi współpracowaliśmy podczas Euro 2012 na Ukrainie.

Skuteczne metody nauczania naszych Lektorów gwarantują referencje pozyskane od firmy BOKK-net Polska Sp. z o.o.

CO GWARANTUJEMY?

▪ Wysoką jakość usług tłumaczeniowych.

▪ Wysoką skuteczność naszych lektorów.

▪ Poufność.

▪ Terminowość.

▪ Wygodę – kontakt przez skype, e-mail lub telefon.

▪ Szczególną atmosferę podczas naszej współpracy – przyjazną, nastawioną na zaspokojenie Twoich potrzeb.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij