Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

Wakacyjne kursy językowe

„Bez zna­jomości języków ob­cych człowiek czu­je się gorzej niż bez paszpor­tu.” – Antoni Czechow

Drogi Kliencie,

Zbliżają się wakacje –okres odpoczynku i relaksu. Zapewne już myślisz o kierunku swojej podróży - w myślach odkrywasz kontynenty, państwa i kultury. Marzysz o spacerach po ciepłym, złocistym piasku nad bezkresnym, błękitnym Oceanem? A może masz inne plany i chcesz wykorzystać ten czas na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności z języka obcego? Być może przygotowujesz się do wyjazdu lub pragniesz zmienić pracę na lepiej płatną, a jedyną przeszkodą jest słaba znajomość języka obcego?

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WAKACYJNY KURS JĘZYKA OBCEGO PRZEZ SKYPE?

Kurs wakacyjny stwarza możliwość nawet codziennej nauki. Dzięki temu materiał, który na kursie jest przerabiany przez parę miesięcy, można przyswoić w ciągu kilku tygodni, co przekłada się na szybsze postępy w nauce. Intensywny kurs wakacyjny pomoże Ci przygotować się do rozmów o pracę, ważnej podróży służbowej, czy też spędzenia urlopu za granicą.

Kursy językowe przez Skype to idealne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców jak i pracowników etatowych, pracujących w środowisku międzynarodowym. Znajomość języka obcego gwarantuje pozyskanie nowego partnera biznesowego, wyższego stanowiska i wynagrodzenia, dlatego najczęstszym powodem rezygnacji z uczestnictwa w tradycyjnych kursach językowych jest brak czasu.

zapisz się na kurs >>

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij