Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

Jak to działa?

Zamknij oczy. A teraz wyobraź sobie SIEBIE podczas indywidualnej lekcji języka obcego. Co widzisz? Jesteś tylko Ty i lektor. Wybrałeś taką formę nauki, bo wiesz, że zajęcia z lektorem są dopasowane do twoich umiejętności i potrzeb. Nie odczuwasz stresu i presji związanej z nauką w większej grupie osób. Ale…tracisz czas na dojazdy. Ile razy zrezygnowałeś z nauki języka obcego z powodu braku czasu? A jeśli mógłbyś się uczyć w dowolnym miejscu na ziemi: w domu, podczas podróży służbowej czy wakacji?

To z myślą o Tobie stworzyliśmy ofertę kursów językowych przez Skype. Zajęcia prowadzone przez naszych lektorów przypominają tradycyjne lekcje. Ich główną przewagą jest wygoda, a także dużo ciekawsza forma zajęć. Nasi lektorzy prowadzą lekcje w oparciu o podręczniki oraz programy autorskie. Dzięki elektronicznemu kalendarzowi, znajdującemu się na naszej stronie www, po zalogowaniu możesz zapisać się na zajęcia wpisując swoje imię i nazwisko w odpowiadające Ci dni i godziny. Każdego ucznia i lektora obowiązuje plan tygodniowy. W wybranym przez Ciebie dniu i godzinie za pomocą komunikatora Skype, łączy się z Tobą lektor rozpoczynając lekcję. Do uczestnictwa w kursie potrzebujesz jedynie : słuchawek (zapewniają wyższą jakość dźwięku), komputera i łącza internetowego umożliwiającego swobodną komunikację przez Skype. 

 

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

 

KROK 1:
ZAAKCEPTUJ REGULAMIN

Po kliknięciu KUP TERAZ zostaniesz przeniesiony do rejestracji. Przejdź cztery kroki procesu rejestracji i zaakceptuj regulamin.

KROK 2:
ZAREJESTRUJ SIĘ

W celu zakończenia procesu rejestracji kliknij w link przesłany na Twój adres mailowy.

KROK 3:
ZAPŁAĆ ZA KURS

Wybierz jeden z dwóch sposobów płatności: zapłać on-line przez Dot Pay lub zrób standardowy przelew na nasze konto.


KROK 4:
POTWIERDZENIE PŁATNOŚCI

Odbierz maila potwierdzającego wysłanie płatności.


KROK 5:
AKTYWUJ ZAMÓWIENIE

Odbierz maila z informacją o przypisaniu Ci lektora.

 


KROK 6:
UMÓW SIĘ NA LEKCJĘ

Po zalogowaniu na swoje konto, zapisz się w elektronicznym kalendarzu na odpowiadający Ci termin zajęć. I gotowe! Właśnie rozpocząłeś naukę.

 

zapisz się na kurs >>

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij