Polski   Rosyjski   Angielski
facebook

Kursy językowe przez skype

 

Solidne podstawy. Skuteczne metody nauczania.

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ?

Decydując się na naukę języka obcego z Textus masz gwarancję zakupu usługi wysokiej jakości. Współpracujący z nami lektorzy to osoby z kilku, a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu, absolwenci renomowanych uczelni polskich i zagranicznych, posiadający przygotowanie pedagogiczne. Co ich charakteryzuje? Sprawdzone i niezwykle skuteczne metody nauczania.

CO NAS WYRÓŻNIA?

▪Wysoka jakość usługi

▪Skuteczni lektorzy

▪W każdym pakiecie otrzymujesz lekcję gratis

▪Zapis na elektroniczny kalendarz, znajdujący się na naszej stronie www, gdzie po zalogowaniu w odpowiadające Ci dni i godziny wpisujesz swoje imię i nazwisko.

▪Wygodna płatność e-przelewem (Po wybraniu swojego banku, logujesz się na konto - bezpośrednio na ekran z gotowym do potwierdzenia formularzem przelewu. Nie musisz wpisywać danych odbiorcy, numeru jego rachunku bankowego, kwoty i opisu transakcji. Dane te są wypełniane automatycznie.) lub płatność bezpośrednio na konto (przelew należy zrobić na podany na naszej stronie www numer konta).

CO MOŻESZ ZYSKAĆ UCZĄC SIE Z NAMI JĘZYKA OBCEGO PRZEZ SKYPE?

▪ Oszczędność czasu

▪ Wygodę

▪ Swobodę

▪ Elastyczność

▪ Indywidualny program nauczania

▪ Gwarancję ciekawych i kreatywnie prowadzonych zajęć, podczas których lektor korzysta z materiałów dostępnych w sieci.

zapisz się na kurs >>

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij